Nov 1st Nauji svetainių talpinimo paslaugų pasiūlymai

Atnaujinome svetainių talpinimo paslaugų planus ir įkainiushttps://serveris.lt/svetainiu-talpinimas/  Svetainių talpinimo paslaugos bendrojo naudojimo serveriuose yra su SSD diskų masyvais, suteikiamas nemokamas SSL sertifikatas, esant poreikiui galite priskirti pageidaujamą PHP versiją ir kt.  Kaip ir anksčiau planams P1, P2, P3, P4 ... Skaityti daugiau »

Oct 1st Nauji didmeninio talpinimo paslaugų pasiūlymai

Atnaujinome didmeninio talpinimo paslaugų planus ir įkainiushttps://serveris.lt/didmeninis-talpinimas/ Kaip ir anksčiau planams D1, D2 bus taikoma nuolaidų sistema nuo bazinės paslaugų kainos priklausomai nuo atsiskaitomojo laikotarpio:- paslaugos užsakomos 1 metams, 10% nuolaida;- paslaugos užsakomos 2 metams, 20% nuolaida;- paslaugos ... Skaityti daugiau »

Feb 12th .lt domenų registracijos akcija

2018 m. vasario 16 d. minimas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis. Prisidėdami prie šios progos minėjimo skelbiame .lt domenų registracijos akciją.Nuo 2018-02-12 iki 2018-02-22 naujo domeno registracijos metinis mokestis 2.26 Eur +PVM.https://serveris.lt/domenai/  Pastaba:Akcija nebus taikoma kitoms procedūroms: pratęsimo, ... Skaityti daugiau »

May 29th Akcija, naujų .lt domenų registracijai

2017 m. birželio 3 d. sukanka 25 metai nuo .lt domeno registro įkūrimo!Ta proga skelbiame specialią akciją naujų .lt domenų registracijai! Nuo 2017 m. birželio 1 d. naujo domeno registracijos kaina tik 2,29 Eur + PVM.Maloniai kviečiame pasinaudoti proga ir registruoti jums rūpimus domenus https://serveris.lt/domenai/Akcija vykdoma iki ... Skaityti daugiau »

Mar 1st Naujos domenų registracijos ir palaikymo kainos

Informuojame, kad dėl centrinių registrų ir rinkoje susiklosčiusių aplinkybiųnuo 2017 m. kovo mėn. 1 d. keičiasi domenų registracijos ir pratęsimo sekančiam laikotarpiui kainos. Kaip ir anksčiau stengiamės jums pasiūlyti konkurencingas ir patrauklias paslaugų teikimo sąlygas. Naujos domenų palaikymo kainos už 1 metus ... Skaityti daugiau »

Feb 27th Klientų sistemos atnaujinimas

Sveiki,
Šiuo metu vyksta klientų sistemos atnaujinimo darbai.
Jau greitai galėsite naudotis klientų sistemos funkcionalumu.